Ferda Mravenec – dětský muzikál

Kdy: 10/02/2019, 15:30
Kde: Dům kultury

Kategorie:


Těšínské divadlo  uvádí

Dětský muzikál 

Režie: Karol Suszka

Hrají: Markéta Słowiková – Beruška, David Depta – Ferda Mravenec, Tomáš Hába – Brouk Pytlík, Petra Sklářová – Koník,chůvička, Jolana Ferencová – Ploštice, Tomasz Władysław Przybyla – Masorád, Čmelák, Adéla Krulikovská – Masorádová nevěsta,moucha, Miroslav Liška – Mravkolev, Hlemýžď, Ochranka,Policajt, Lenka Waclawiecová – Ploštice, Zdeněk Klusák – Policajt, Ochranka, Petr Sutorý – Policajt, Ochranka, Josef Bičiště – Pavouček, Stonožka, Chůvičky: Aneta Berger, Karolína Králová, Tereza Kuśnierzová, Anna Polcrová
Brouci: Aneta Berger, Karolína Králová,Tereza Kuśnierzová, Anna Polcrová, Miluše Blahutová, Anna Brijová
Broučci: žáci ZUŠ Pavla Kalety Český Těšín
žáci ZUŠ Leoše Janáčka Havířov-Podlesí

Kdo by neznal toho šviháka s puntíkovaným motýlkem pod krkem a nezapomenutelným humorem. Tento letitý předek comicsů okouzluje generace dětí, ale i jejich rodičů. Proto má stejnojmenný muzikál úspěch u dětských diváků dodnes, o čemž svědčí úctyhodný počet repríz, které potěšily děti v různých městech naší republiky. Premiéra tohoto dětského muzikálu se konala v roce 1994 a protože zájem o něj stále trvá může být vbrzku kandidátem na umístění v knize rekordů.

 

Vstupné 160 Kč

Předprodej vstupenek v Kulturním domě HodonínKině Svět Hodonín a Informačním centru města Hodonín nebo online prostřednictvím tlačítka koupit.


děti, divadlo