Kurz – Olejomalba pro začátečníky Hdodonín 20 a 21.6.2020

Kdy: 20/06/2020 - 21/06/2020, 09:00 - 16:00
Kde: Regionální centrum města Hodonína

Kategorie:


Kurz Olejomalba pro začátečníky – jde o víkendový workshop olejomalby, který se uskuteční v Regionálním centru v Hodoníně, Masarykovo nám. 27, pod vedením Marie Veselské a je určen pro začátečníky. Na workshopu se naučíte zacházet s olejovými barvami, médii určenými pro olejomalbu, získáte základní vědomosti o postupech, technikách v olejomalbě a o všem co se malby obrazu týká. Pokud máte obavy, odložte je, budu se vám věnovat tak, aby jste si víkend opravdu užili, odnesete si nejen spoustu znalostí, ale taky zážitky s novými přáteli, k tomu samozřejmě dokončený olejem malovaný obraz.
Zvolenýmm motivem pro tento workshop jsou květiny, ty jistě udělají radost všem. Budete mít na výběr z motivů. Seznámím vás se základními kroky, jak postupovat, aby obraz měl hloubku, světlo a nepůsobil ploše a nudně.CENA KURZU JE 3300,- Kč.
V ceně je veškerý materiál a náklady s workshopem spojené (plátno, barvy, ředidla, lektorné a další náklady), půjčíme vám i štětce, palety, nedisponujeme zásobou stojanů, stojan je třeba si vzít s sebou, stačí stojan stolní. Na kurz tak potřebujete pouze svačinu a dobrou náladu! Určitě si tento víkend užijete, to mi věřte.
Nenechte si tuto příležitost ujít. Souběžně v prostorách RC v Hodoníně běží má autorská výstava, kurzisti se mohou přímo inspirovat mými obrazy.
Zde je odkaz na web, kde se můžete seznámit s mou tvorbou:
https://www.marieveselska.art/obrazy-na-prodej/
Těším se na vás milí přátelé.

Počet účastníku: max. 12-14 osob

Přihlaste se ještě dnes   –   na email: marie.veselska@seznam.cz
Prosím sdílejte se svými přáteli. Děkuji
Všichni přihlášení obdrží podrobné informace k workshopu emailem.

https://www.marieveselska.art/olejomalba-pro-zacatecniky-hodonin/

hodonín, kurz olejomalby, olejomalba