Mandarinková izba – divdadelní předplatné Hodonín

Kdy: 08/11/2017, 18:00
Kde: Dům kultury

Kategorie:


Autor: Robert Thomas

Režie: Ľubomír Vajdička

Hrají: Zuzana Tlučková, Maroš Kramár, Pavol Topoľský, Bibiana Ondrejková,

Komedie plná francouzského espritu a šarmu nabízí zajímavé příběhy lidí ve vtipných, krátkých příbězích s překvapivým, někdy až detektivním závěrem. Čtyři herci se v nich převtělují do mnoha postav a osudů. Všechny se odehrávají v malém pařížském hotýlku, v záhadném pokoji, zvaném mandarinkový, který má svůj vlastní příběh.
Hra dává čtyřem skvělým slovenským hercům a také režisérovi využít divadelní řemeslo v tom nejlepším smyslu. Každý herec má mnoho převleků, např. Maroš Kramár jich za dvě hodiny vystřídá osm… Herecky náročné představení je podané s lehkostí a humorem.
Autor hry Robert Thomas byl významný francouzský herec, dramatik, filmový a televizní scénárista a tvůrce jedinečného francouzského žánru „Comédie Policière“ komediálního thrilleru, kde se mistrovsky proplétá smích s napětím. Je autorem patnácti divadelních her, nejznámější jsou Osm žen, Turecká kavárna a Mandarinkový pokoj.

Představení není vhodné pro děti do 15 let.

Produkce: GEDUR Production spol. s.r.o.

Tradiční divadelní předplatné

A     1. – 4. ř.    1900 Kč / jednotlivě 390 Kč
B    5. – 20. ř.    1800 Kč / jednotlivě 370 Kč
C    21. – 26. ř.    1700 Kč / jednotlivě 350 Kč

Předprodej vstupenek od Dům kultury Hodonín, Kino Svět Hodonín, Regionální centrum Hodonín a Informační centrum města Hodonína nebo na adrese online prostřednictvím tlačítka koupit.

Výhody předplatného: výrazná sleva ze vstupného a stálé místo v hledišti. Sleva ZTP 50%


Divadelní předplatné, divadlo